OSTUKORV (0)
Kodumaise käsitöö komplekt
Kategooria:
Teeküünlale/ehetele
SKU:
KKK1
Hind:
12.00 €
Kirjeldus

Komplekt on tutvumishinnaga!

Kodumaise käsitöö komplekt - suurepärane kingitus Eesti käsitööd ning keskkonnateadlikku elustiili hindavale inimesele!
Komplekt on loodud RooSi ning kunstniku ja käsitöölise Knitriina koostööna ning sisaldab ehtealust/teeküünlaaust Väike elevant ja seitset heegeldatud korduvkasutatavat  meigieemaldus-/näopuhastuspadjakest. 

 

Teeküünlaalus/ehtealus väike elevant mahutab väiksemad igapäevased ehted (näiteks kõrvarõngad, sõrmuse, kaelaketi) ning väiksema käekellagi.
Tänu sügavale põhjale on elevandike võimalikult ohutu teeküünlaalus, kuna küünlaleek on ümbritsetud betooniga. Väike elevant mahutab teeküünla diameetriga kuni 38 mm.
Väike elevant on betooni tooni, kaetud läikiva lakiga. Mõnel elevandikesel esineb betoonile iseloomulike üksikuid pisikesi õhumulliaugukesi ning erineva tumedusastmega laigukesi ja betoonimustrit, mis muudavad iga elevandi unikaalseks. 
Väikese elevandi mõõdud on: kõrgus kõrgemaist kohast ~7.4 cm, pikkus sabast londini otsani ~ 11 cm ja laius laiemast kohast kõrvade juurest ~ 8.5 cm.
Väikese elevandi infot ja pilte näed siit!
Näopuhastuspadjakesed on igas komplektis erinevat värvi. Need on  heegeldatud pehmest, beebirõivaste kudumiseks sobilikust polüesterlõngast. Padjakeste suurus varieerub kergelt, jäädes 4.5 - 5 cm piiresse.
Padjakesi on soovitav pesta peale igat kasutuskorda käsitsi sooja vee ning leebetoimelise seebiga, kuid padjakesed kannatavad ka 40-kraadilist masinpesu (pesumasinas pestes tuleb padjakesed kindlasti panna suletavasse pesukotti).
Padjakesed ja Väikese elevandi ehtealus/teeküünlaalus on pakendatud valgest kardinakanga ülejäägist valmistatud kotti. Iga kotikene on isemoodi mustriga. 

See toode mahub oma suuruse tõttu olenevalt pakiautomaadist kas S (SmartPost) või M (DPD, Omniva) suuruses kappi!

Saadaval:1 komplekt