OSTUKORV (0)
OktaPot + HexaPlate (GiD sari)
Kategooria:
Taimedele
SKU:
OPHP2GiD
Hind:
16.00 €
Kirjeldus

Industriaal-rustikaalses stiilis GiD sarja kuuluv kaheksanurkne, pimedas ülemise helendava servaga, kodumaise käsitööna valminud ehedalt betoonine lillepott koos alustaldrikuga toob põnevat stiili igasse ruumi!
Glows in Dark ehk GiD sarja tooted helendavad pimedas, kui nad on eelnevalt saanud valgust, sealjuures ei oma tähtsust, kas naturaalset valgust või kunstvalgust. OktaPoti ülemine serv helendab pimedas kuni 6 tundi. Mida intensiivsema valguse käes on pott olnud, seda tugevamalt serv helendab.
Poti välismõõdud: laius diagonaalis nurgast nurgani 14,3 cm, kõrgus ~ 6,5 cm. Kuna tegu on käsitööga, võib pottide kõrgus kõikuda + - 0,5 cm. Värv: betooni tooni, kaetud väljast ja seest läbipaistva poolläikiva lakiga. Poti põhjas on auk kastmise liigvee äravoolamiseks. 
Alustaldriku nurkade välislaius on ligikaudu 11 cm ning välisserva kõrgus on ~ 2 cm. Kuna alustaldrik on potist väiksem ning jääb poti alla varju, tekib visuaalselt mulje, nagu pott hõljuks õhus.
* Taim ei kuulu ostuhinda.
** Poti ülemine serv võib olla kergelt asümmeertiline, mis annab potile käsitööle omase eripära.
*** Kõik potid on erineva, betoonile omapärase betoonimustri ja tooniga.

See toode mahub oma suuruse tõttu M suuruses kappi (DPD, SmartPost, Omniva) ning lisab tootehinnale 5 eurot saatekulu.
Kui ostad korraga mitu toodet, saadetakse kogu tellimus ühe pakina ning saatekulu on suurimale tootele sobiliku kapi järgi. 
Ise järele tulles on kättesaamine tasuta! 

Saadaval: 1 komplekt