OSTUKORV (0)
Tumeroosa kuldsüdamega elevant
Kategooria:
Teeküünlale, Ehetele
SKU:
TRKSE1
Hind:
9.99 €
Kirjeldus

Elevanti teatakse juba ammusest ajast kui õnne, tarkuse, lojaalsuse, edu ja külluse sümbolit. Eriliselt võimsaks hea õnne sümboliks loetakse justnimelt ülestõstetud londiga elevanti. Usutakse, et kui Sa kingid kellelegi, aga miks mitte ka iseendale, elevandikujukese, siis kutsub see elevandike kõik eelmainitu enda omaniku koju ja ellu.
Teeküünlaalus/ehtealus Tumeroosa kuldsüdamega elevant mahutab Sinu väiksemad igapäevaehted (näiteks kõrvarõngad, sõrmuse ja kaelaketi jms).
Tänu sügavale põhjale on elevandike võimalikult ohutu ka teeküünlaalusena. Elevant mahutab teeküünla diameetriga kuni 36 mm.
Tumeroosa kuldsüdamega elevant on valmistatud pigmenteeritud kipsist ning kaetud poolmati lakiga. Otsaette on elevandile maalitud kuldne süda. Elevandikesel esineb erineva suurusega õhumulliaugukesi ning heledamat-tumedamat siiruviirulist mustrit.
Elevandi mõõdud on: kõrgus kõrgemaist kohast ~7.4 cm, pikkus sabast londini otsani ~ 11 cm ja laius laiemast kohast kõrvade juurest ~ 8.5 cm.

See toode mahub oma suuruse tõttu olenevalt pakiautomaadist kas S suuruses kappi (SmartPost) ja lisandub saatekulu 4 eurot, või M suuruses kappi (DPD, Omniva) ja lisandub saatekulu 5 eurot.
Kui ostad korraga mitu toodet, saadetakse kogu tellimus ühe pakina ning saatekulu on suurimale tootele sobiliku kapi järgi. 
Ise järele tulles on kättesaamine tasuta! 

Saadaval: vaid üks ja ainus, garanteeritult ainulaadne Tumeroosa kuldsüdamega elevant! Ideaalne kingitus sõbrapäevaks!