OSTUKORV (0)
Väike elevant
Kategooria:
Teeküünlale/ehetele
SKU:
VE1
Hind:
7.77 €
Kirjeldus

Elevanti teatakse juba ammusest ajast kui õnne, tarkuse, lojaalsuse, edu ja külluse sümbolit. Eriliselt võimsaks hea õnne sümboliks loetakse justnimelt ülestõstetud londiga elevanti.
Öeldakse, et kui Sa kingid kellelegi, aga miks mitte ka iseendale, elevandikujukese, siis kutsub see kujuke kõik eelmainitu täpselt õigel hetkel oma omaniku koju ja ellu. 

Teeküünlaalus/ehtealus Väike elevant mahutab Sinu väiksemad igapäevaehted (näiteks kõrvarõngad, sõrmuse, kaelaketi) ning väiksema käekellagi.
Tänu sügavale põhjale on elevandike võimalikult ohutu teeküünlaalusena, kuna küünlaleek on ümbritsetud betooniga. Väike elevant mahutab teeküünla diameetriga kuni 38 mm.

Väike elevant on betooni tooni, kaetud läikiva lakiga. Mõnel elevandikesel esineb betoonile iseloomulike üksikuid pisikesi õhumulliaugukesi ning erineva tumedusastmega laigukesi ja betoonimustrit, mis muudavad iga elevandi unikaalseks. 
Väikese elevandi mõõdud on: kõrgus kõrgemaist kohast ~7.4 cm, pikkus sabast londini otsani ~ 11 cm ja laius laiemast kohast kõrvade juurest ~ 8.5 cm.
*Ehted on piltidel näidistena ega tule elevandiga kaasa!

See toode mahub oma suuruse tõttu olenevalt pakiautomaadist kas S (SmartPost) või M (DPD, Omniva) suuruses kappi!

Saadaval: 2 elevandikest