LUGU

 

Meie lugu algas lõpetatud remondi ja järgi jäänud pooliku segukotiga. Tegelikult ei olnud see ju esimene remont, millest jäi järgi poolik kuivsegukott. Ent see oli esimene remont, mille järgselt sai hakatud mõtlema, et kas poolikute kuivsegude utiliseerimisele võiks olemas olla ka paremat alternatiivi?
Nii saigi alguse hobi. Hobist aga kasvas ajaga välja väike pereettevõtmineEESMÄRK

Soovime tuua rõõmu, ilu ja masstootmise kaubast eristuvat armastusega loodud käsitööd Sinu kaunisse kodusse. 
Betoon ei ole just tavapärane sisustusdisaintoodete materjal. Ometigi on naturaalne betoon üks mõnusalt omapärane ja silmapaistva välimusega materjal. Kuid ka pigmenteeritud lakiga kaetud betoonkäsitöötoode näeb välja uhke ja äge! 
Ole julge ja luba betoon oma koju teeküünlaaluste ja lillepottide näol!


HEATEGEVUS


"Aita, kui sul on võimalik aidata" on meie moto!
Meiepoolne heategevus on suunatud loomadega tegelevatele organisatsioonidele. Oma abi pakume viisil, mil see on meile jõukohane. Valmistame ning kingime heategevusmüügks mitmeid tooteid. Hetkel oleme oma toodetega püsipartneriks MTÜ Kelmiküla Kassijaamale, kuid oleme avatud ka kõikide teiste kodu-, mets- ja farmiloomade abistamisega tegelevate organisatsioonide koostööpakkumistele! 
Ostes meie tooteid, aitad meil soetada erinevaid töövahendeid, et saaksime valmistada heategevusmüükideks kaupa ka edaspidi.


KESKKOND

Meil pole planeeti B! See on põhimõte, millest lähtudes püüame oma tooteid valmistada ja klientideni toimetada. See tähendab, et oma tooted saadame kliendini ligemale 85% kordadest taaskasutatud pappkarpides. Teeme pidevalt tööd ka selle nimel, et leida meie põrutustundliku kauba postitamiseks loodussõbralikumaid kaitsematerjale.
Betoontoodete valmistamisel kasutame võimalusel ehitustel üle jäänud kuivsegusid. Nii väldime pooliku toote raiskuminemist. Kui peame kuivsegu ostma, eelistame kodumaist tootjat, sest segude pikamaatransport on ressursimahukas ja loodust kurnav ning meie kodumaine tootja valmistab samuti kvaliteetset kuivbetooni. POSITIIVSED EMOTSIOONID

 

Usume, et käsitöö on midagi, mida tuleb teha vaid heade emotsioonidega, sest käsitööd tehes salvestuvad igasse valmivasse esemesse just need emotsioonid, mida meister selle tegemise ajal tunneb. Sellepärast ei tee me ühtegi eset halva tujuga või väsinud olles. Kõik meie tooted valmivad hoole, pühendumuse ja armastusega, rõõmsa tuju ja naeratuse saatel.