Tegutsemisvorm
RooS tegutseb ettevõtluskonto alusel ning toodete eest tasumine toimub LHV panka, ettevõtluskontole. 
Me ei saa väljastada ei eraisikust ega ärikliendist ostjale klassikalist müügiarvet. Selle asemel väljastame Maksekokkuleppe, mis omab sarnaselt müügiarvega siduvat suhet Ostja ja Müüja vahel. Ärikliendile väljastame eraldi ja erakliendist erinevas formaadis Maksekokkuleppe, mis saab sisaldada ka erinevaid tingimusi ja infot, näiteks tellimuse täitmise aega jms. Ärikliendil on võimalik kasutada Maksekokkulepet raamatupidamises arve asemel ning teha selle alusel kulutus ettevõtte arvelt.
 

Toote välimus
Tooted vastavad oma kujult ja suuruselt fotodel ja kirjelduses toodule, ent võivad kergelt erineda tooni poolest tootefotodel kujutatust. Toonierinevus võib tekkida digiseadme ektraani värviedastusest.
NB! Naturaalset tooni betoon (läbipaistva lakiga kaetud betoon) ei ole peaaegu kunagi ideaalselt ühtlase tooniga, sellel võib esineda rohkemal või vähemal määral heledamaid ja tumedamaid laigukesi ja/või betoonimustrit. Betoonimuster meenutab külmaga aknaklaasile tekkivat alt üles kasvavat "jäälille".

Toote laoseis
Palun jälgi tootevaates toote laoseisu! Kui toode on hetkel läbimüüdud, võid alati meile kirjutada ja uurida, millal toode uuesti müüki jõuab. Kui me toodet juba valmistamas ei ole, hakkame seda Sinu soovil kindlasti valmistama. RooS toodete valmimise aeg on olenevalt tootest 3 - 7 nädalat. Tõenäoliselt võib toode aga juba valmimisprotsessis olla ning selle müüki jõudmiseni kulub vähem aega!
Kui laoseis näitab vähem tooteid kui Sa osta soovid, suhtle meiega julgesti ja leiame koos lahenduse!


Ostukorv ja tellimuse eest tasumine
RooS e-poes puudub pangalingi maksevõimalus! Maksta on võimalik ülekandega ja tellimus kätte saada läbi pakiautomaadi või osta käest-kätte ja tasuda sularahas.

Tellimuse tegemiseks: 
- Lisa toode/tooted  ostukorvi ja liigu Ostukorvi.
- Ostukorvi vaates on Sul võimalik soovi korral muuta toodete kogust või mõni toode eemaldada. Edasi liikumiseks vajuta Checkout.
- Billing Information all täida palun kõik väljad. Region alla võid märkida EE. 
NB! Kui soovid kaupa kätte saada pakiautomaadi vahendusel, kirjuta palun kommentaari osasse, kas soovid kaupa saada SmartPosti või Omniva pakiautomaati ning täpsusta, millisesse automaati kaup jõudma peaks! Kui soovid kaubale ise järgi tulla, võid jätta kommentaari osa tühjaks. Edasi liikumiseks vajuta Next Step!
- Nüüd näed (ja saad üle kontrollida) enda poolt sisestatud andmeid ning saad teha valiku, kas soovid tellimust pakiautomaati või tuled sellele ise järele. Vastavalt sellele valikule kuvatakse Sulle tellimuse lõppsumma. Edasi liikumiseks vajuta taaskord Next Step
- Nüüd näed Choose Payment Method all olevat nuppu Bank Transfer. Kui vajutad sellele, avaneb Sulle väike aken, milles näed rohelist kastikest kirjaga Download invoice. Sellele klikkides näed PDF-failina Maksekokkulepet. Sama faili saad ka oma meilile.
Kui soovid tasuda ülekandega, ära palun tasu summat ennem, kui oled saanud kinnitusmeili, et Sinu poolt soovitud toode/tooted on olemas!
Kui soovid osta käest-kätte ja maksta sularahas, on Maksekokkulepe Sinu jaoks informatiivne, et teaksid kaasavõetava sularaha summat. Palun oota ära kinnitusmeil, milles Sinuga lepitakse kokku sobiv aeg kohtumiseks. Püüa kaasa võtta võimalikult täpne summa sularaha!
Kinnitusmeili saadame Sulle 1 - 2 tööpäeva jooksul, võimalusel kiireminigi ning ka nädalavahetuseti.
Olenemata sellest, mis meetodil soovid kaupa kätte saada, vajuta tellimust tehes kindlasti Choose Payment Method all olevat nuppu Bank Transfer, muidu ei jõua Sinu tellimus meieni!
Vabandame keeruka ning osaliselt inglise keelse ostukorvisüsteemi eest!

Tellimuse kättesaamine, saatekulu ja tarneaeg
Tellimust on võimalik kätte saada kahel viisil:
1) Tellimusele on võimalik ise järele tulla, sel juhul saatekulu ei lisandu. Asume Tallinnas, Põhja-Tallinna linnaosas, Sitsi asumis. Täpse aja ja koha lepime eelnevalt meilitsi kokku. 
2) Tellimus on võimalik kätte saada SmartPosti või Omniva pakiautomaadi vahendusel. Saatmisel soovitame valida tarneviisiks SmartPosti pakiautomaadi. Omniva pakiautomaati postitame vaid Kliendi enda vastutusel! Kui saadetis on läinud kaduma või rikutud/katki, siis RooS kauba ega saatekulu maksumust ei hüvita.
Saatekulu on: 4 eurot S ja M suuruses kapil ning 7 eurot L suuruses kapil.
Enamus meie tooteid mahub S või M suuruses kappi. Juhul, kui tellimus on mahukam ning on vaja kasutada L suuruses kappi, edastame kinnitusmeiliga eraldi Maksekokkuleppe vastava saatekulu summaga.
Saatekulu hind on pakiautomaatide hinnakirjas toodust suurem, kuna RooS tegutseb ettevõtluskonto alusel ning on kohustatud tasuma 20% tulumaksu ka saatekulu pealt.
Alates 75 eurosest ostusummast on pakiautomaati saatmine tasuta!
Kauba postitame maksimaalselt 2 tööpäeva jooksul peale raha laekumist arvele. Ise saab kaubale järele tulla alates tellimuse esitamise järgsest päevast, erandjuhtudel ka samal päeval.

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid tellimuse esitada meili teel, ootame Sinu kirja aadressil: roos@rosarium.ee